gototopgototop
 
  • MEIPOS LED verlichting
  • MEIPOS LED verlichting
  • MEIPOS LED verlichting
  • MEIPOS LED verlichting
  • MEIPOS LED verlichting
  • MEIPOS LED verlichting
  • MEIPOS LED verlichting
  • MEIPOS LED verlichting

MEIPOS LED Shop


Toon alle producten


Uitgebreid zoeken

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van alle acties en voordelen via de MEIPOS nieuwsbrief. U ontvangt het laatste nieuws direct in uw mailbox en u kunt zich op ieder gewenst moment weer uitschrijven.

Naam:

E-mail:

QR Code

 

PrintE-mail
LED Webshop arrow LED G4 12V Lampjes arrow LED G4 - 1,5W - 360° (15-20W halogeen vervanger)
LED Set van 3 G4 20W halogeen-vervanger (incl. trafo)LED G4 - 2,0W - Sidepin (20W halogeen vervanger)
LED G4 - 1,5W - 360° (15-20W halogeen vervanger)
LED G4 - 1,5W - 360° (15-20W halogeen vervanger)


BLIJVEND IN PRIJS VERLAAGD! Ideale vervanger voor 10 Watt halogeenlampjes die 360° moeten schijnen.

Prijs per product (stuks): €6,99
Aantal Prijs
0 - 10€6,99
11 - 20€6,64
21 - 30€6,29

BLIJVEND IN PRIJS VERLAAGD! VAN € 7,75 NAAR € 6,99 !

Dit is een volwaardige alternatief voor de G4 halogeenlampjes. De lichtopbrengst komt overeen met de conventionele lampjes en past in uw huidige armatuur.

Product specificaties:

Energielabel A

  • Verbruik: 1,5 Watt
  • Fitting: GX4.0
  • Voltage: 12 Volt (AC/DC)
  • Lichtsterkte: 70-100 Lumen
  • Lichtkleur: warm wit (3000 Kelvin)
  • Kleurweergave-index (CRI): 70
  • Stralingshoek: 360º
  • Aantal LED's: 9
  • Afmeting: ø11 mm x 35 mm (incl. pin)
  • Branduren: >30.000 uren

Besparingspotentieel:

Vervangt u een 15 Watt halogeenlampje met 6 branduren per dag dan bespaart u 15 jaar lang ongeveer € 6,36 per jaar.

Aansluiten

Meestal zal vervanging geen problemen opleveren. Bij keukens kan het voorkomen dat huidige trafo een hoge minimale wattage heeft van bijvoorbeeld 20 Watt. Als dan alle halogeentjes vervangen worden door onze LED's wordt minimale wattage niet behaald en gaan ze knipperen. Vervang dan uw trafo door onze LED trafo.

Deze lampen kunnen zonder spanningsstabilisator in campers of boten worden aangesloten aangezien deze lampen een spanning aan kunnen van 10-30V(DC).

Klantrecensies:

Trebor953  (maandag, 23 november 2009)
Waardering: 4
Goede vervanger van een 10 Watt G4 halogeenlampje. Heeft een veel hogere lichtopbrengst dan mijn vorige ledlampje dat ook 1,8 Watt gebruikte. Enige
nadeel kan zijn dat hij iets dikker is dan een halogeenlamp. Zeer snelle levering, vrijdagavong besteld, maandagmiddag al ontvangen!


bekkers2009  (donderdag, 03 september 2009)
Waardering: 4
Mooi lampje. Egaal wit licht rondom, vergelijkbaar met 10 watt G4-pitje. Klein nadeel: hij is ietsje groter (lees: dikker) dan een halogeen G4. Iets
om rekening mee te houden als het moet passen in een kleine ruimte. Voorts: lof voor de service en snelheid van Meipos. Er bleek iets mis te zijn
gegaan met een bestelling, dezelfde dag nog opgelost. Hulde!




Laatste update: Sunday, 20 May 2012 11:04


Powered by VirtueMart

Winkelwagen

VirtueMart
Uw mandje is momenteel leeg.

Laatste reviewes

Review van W Wolf over:
5 STARS
Ze hangen bij mij onder de keukenkastjes ter vervanging van 20W halogeen.rnDe kleur komt dicht in de buurt van halogeen.rnDe lichtopbrengst is vrijwel gelijk aan 20W halogeen.rnMet de bijgeleverde trafo alles binnen een half uur werkend.rnrnrnrnrn
Review van Frans Broekhuijsen over:
5 STARS
Een perfekte vervanger voor een 40 watt gloeilamp.rnEvenals zijn in E27 uitgevoerd "zusje".rnKleurtemperatuur mocht wat mij betreft enkele graden warmer, maar nu ik bijna alles vervangen heb, valt dat nog nauwelijks op.rnBen nu nog op zoek naar e14 0f e27 vervnagers voor in de plafonnieres.
Review van R Galema over:
3 STARS
Direct 6 units besteld ter vervanging van 10W halogeen in de keuken. Resultaat na vervanging van de laatste lamp zijn knipperende lampen. Het probleem (bijna) opgelost door 1 halogeenlamp bij te schakelen op de 12V trafo. Soms knipperen de lampen nog licht bij bepaalde stand van de dimmer. Kleur is iets te wit naar mijn mening, opgelost de door de glazen gedeeltelijk te voorzien van oranje viltstift, de kleur is nu warmer. Voor advies over het lichte knipperen sta ik open.rnrnM. vr. groet,rnrnR. Galema (rientsenevelien@hotmail.com)

Veilig shoppen

onze vermelding op www.keurmerk.info

 

iDEAL-logo

 

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!